Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заклепувальні шарнірні сполуки Flexco ® R5 1/2 Rivet Hinged Fastening System
Комплект Flexco R5 1/2 R5-1/2-SE-26/650 для стикування конвеєрної стрічки завширшки до 650 мм, завтовшки від 8 до 15 мм, міцністю до 1250 Н/мм. Мінімально рекомендований діаметр приводного барабана 300 мм.
Унікальне поєднання двох зубців і двох заклепок забезпечує високу міцність і надійність для конвеєрних стрічок середнього режиму роботи.
в комплекте Flexco R5-1/2-SE-26/650:
- 2 смуги сполучних замків Flexco R5 1/2 для стикування стрічки завширшки 650 мм
- з'єднувальний стрижень - замовленнявдається окремо
- заклепки Flexco SR 140 шт. для стрічки завширшки 650 мм замовляється окремо
- шайби для фіксації з'єднувального стрижня - замовленнявдається окремо
Шарнірні заклепкові з'єднувачі Flexco R5 1/2 являє собою верхню й нижню пластину, з'єднані двома широкими шарнірними петлями. Кожна пара пластин (зволено) охоплює край транспортувальної стрічки та фіксується заклепками. Заклепки проходять між волокнами каркаса стрічки, не пошкоджуючи та не послаблюючи його, і забезпечують максимальну стійкість з'єднання до навантажень і рівномірно розподіляють натяг на всій ширині стрічки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flexco |
| Країна виробник | США |
| Тип конвеєрної стрічки | Гумовотканинна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальний барабана D | 300 мм |
| Матеріал | гальванізована сталь |
| Комплект з'єднувачів для конвеєрної стрічки шириною | 650 мм |
| Діапазон товщини стрічки | 8-15 мм |
| Для стрічок міцністю до... | 1250 Н/мм |
| Кількість заклепок для одного з'єднання | |
| Flexco® SR™ | 140 шт. |
| З'єднувальний стрижень Flexco® | |
| Замовляється окремо | 650 мм |




